CLUB 4 PAWS — YRA DAUGIAU NEI MAISTAS

Tai subalansuotas Premium klasės maistas katėms ir šunims. Sauso ir konservuoto maisto receptus sukūrė autoritetingi tarptautiniai ekspertai, kurie specializuojasi augintinių maitinimo srityje, kartu su Ukrainos veterinarų priežiūra. Mes Jums siūlome konservuoto ir sauso maisto bei gardumynų katėms ir šunims asortimentą. Visas maistas yra subalansuotas: jų sudėtyje mėsa yra ingredientas Nr. 1, jie praturtinti Omega-3 ir Omega-6 kompleksu, atsižvelgiant į ypatingus augintinių organizmo poreikius maisto sudėtyje yra visi būtini vitaminai ir mineralai. Visus mūsų produktus jungia unikali formulė Integramix - tai 4 ingredientai iš 4 pasaulio pusių, kurie padeda palaikyti augintinių sveikatą. „Club 4 Paws“ aktyviai palaiko ir realizuoja švietimo programas ir socialines iniciatyvas Ukrainoje. Mes kuriame žmonių su augintiniais kultūrą. Mūsų rūpinimasis augintiniais ir meilė jiems neapsiriboja tik tinkama mityba. Esame įsitikinę, kad geram gyvenimui, augintiniams reikia daugiau nei tik maisto. Jiems reikia mūsų dėmesio, bendravimo, meilės ir gerumo. Tikime, kad mūsų misija yra leisti žmonėms būti tokiais gerais augintiniams, kiek tai yra galima. Tai yra mūsų kelias, kad šis pasaulis taptų geresniu.


MŪSŲ GAMYBA

Visas CLUB 4 PAWS maisto receptūras sukūrė „KORMOTECH“ įmonės specialistai kartu su JAV ir Lenkijos ekspertais: PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT (USA) ir PETFOOD SPECIALITIES (Poland), Ukrainos veterinarų priežiūroje.

Mes kontroliuojame maisto kokybę ir produkto savybių išsaugojimą visuose jos gamybos etapuose. Iki patekimo į rinką momento, kiekvienas produktas yra išbandomas ir patvirtintas autoritetingų ekspertų.

Olandijos gyvūnų mitybos institutas KENNEL DE MORGENSTOND

PRANCŪZŲ VETERINARINĖS MEDICINOS KOLEDŽAS ONIRIS (maisto produktų tyrimas ir inžinerija)

UKRAINOS VALSTYBINIS MOKSLINIŲ TYRIMŲ kontrolės institutas


Visi mūsų produktai atitinka Europos Sąjungos teisės aktų kokybės reikalavimus.

MŪSŲ PRIVALUMAI

advantage

PAGRINDINIS INGREDIENTAS YRA MĖSA

advantage

INTEGRAMIX - 4 ingredientai iš 4 pasaulio pusių, kurie padeda palaikyti augintinių sveikatą.

advantage

OMEGA 3 + oMEGA 6 SVEIKAI ODAI IR ŽVILGANČIAM KAILIUI

advantage

PRODUKTŲ ASORTIMENTAS PATENKINS SKIRTINGUS POREIKIUS

Кошик порожній